• ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
bezp�atna infolinia: 800 707 999
biuro@detektor.com.pl

Bramy Przemysłowe Segmentowe - Super Promocja

Jeżeli zamówią Państwo bramę przemysłową segmentową z napędem elektrycznym w miesiącu styczniu to do zamówienia dołożymy dodatkowe wyposażenie. Możemy zaproponować dodatkowe zabezpieczenie, system zabezpieczający przed skutkami zerwania liny itp. Wybór dodatkowego wyposażenia można skonsultować z doradcą technicznym podczas składania zamówienia.
 
Nasza firma oferuje bramy przemysłowe Ryterna i jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na ternie Polski. Oferujemy nie tylko sprzedaż bram, ale również usługi montażu oraz serwis bram. Bramy przemysłowe Olsztyn Warszawa czy Białystok to dla nas nie problem. Realizujemy inwetycje praktycznie w całej Polsce. Wykonujemy również pomiary, doradzamy jakie bramy, jaki system prowadnic będzie najkorzystniejszy dla inwestora. To nie jest przypdek, że wiele firm budowlanych z nami współpracuje - gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe, ale przede wszystkim profesjonalizm w działaniu. Jesteśmy w stanie zaproponować różne systemy prowadnic do bram przemysłowych: do niskich nadproży, do wysokich budynków, systemy prowdzenia pod kątem. To wszystko sprawa, że nasza oferta znajduje poparcie zarówno u Klienta końcowego jak również w opinii ekspertów z dziedziny budownictwa przemysłowego.
 
Bogata oferta kolorów dla bram przemysłowych:
 
12 kolorów w standardzie - wszytkie te kolory dostępne są w standardowej cenie. Może to być nawet brama w kolorze czarnym lub zielonym - w każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę bramy przemysłowej.
 
 
 
Posiadamy także wiele różnych systemów prowadnic. Poniższy rysunek przedstawia system prowadzenia z przewyższeniem, ale oprócz takich posiadamy systemy pionowe, standardowe czy systemy do niskich nadproży.
 
 
Zapraszamy na naszą stronę internetową, która w całości poświęcona jest bramam przemysłowym. Jeżeli chcą Państwo zamówić bramę - prosimy o kontakt. Pomiar bram Olsztyn Warszawa Białystok - tel. 604 933 337.